Hakkımızda

Arı Ürünleri Aracıdan değil ARICIDAN Alınır.

Arıcılık aslında bir tutku bir aşk bizim için. Doğada yeşilliğin içinde çiçekler, mis gibi hava ve arı vızıltıları... Hastalık bir kısmımıza göre bu iş. Bir kere başladınmı bırakamıyorsun kolay kolay. Bazı yıllar hiç ürün alamadığımız veya kendimize ancak yetecek derecede aldığımız oluyor çok kez. Ama yine de bırakalım bu işi demiyoruz.

Bir de işin şu yönü var ki Türkiye ciddi oranda bal üreten ve  ihraç eden bir ülke. Üretici olan biz arıcılar ancak  bu işin kaymağını yiyen ARACILAR oluyor. Hem de bizden aldıkları balı işleyerek, ısıtarak, balın bir çok özelliğini bozarak siz müşterilerimize satıyorlar market raflarında. Üreten biziz, kazanan ARACILAR. Biz de bu duruma bir DUR diyelim dedik ve kendi ürünümüzü kendimiz pazarlamaya karar verdik.

ARICIDANAL işte bu düşüncenin eseridir. Kayıtlı arıcılarımızdan ham bal alın. Market raflarından değil. HAM BAL, işlenmemiş, arıdan alındığı haliyle size ulaşan baldır.

Çevrenizde mutlaka vardır tanıdık arıcı. Marketten alacağınıza arıcıdan alın. Tanıdık arıcı yoksa, bu siteden kendinize en yakın olan arıcıları görebilir ve dilediğiniz arıcıdan dilediğiniz çeşitteki bal ve arı ürünlerini alabilirsiniz.

 

Saygılarımızla...

 


Hızlı İletişim